Zdravotní sestra pro Charitní ošetřovatelskou službu Bučovice a Slavkov u Brna

Místo výkonu: Slavkov u Brna a Bučovice
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: Ihned
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Marie Salajková

OBLASTNÍ CHARITA HODONÍN vypisuje výběrové řízení na pozici:

Zdravotní sestra bez odborného dohledu

pro Charitní ošetřovatelskou službu Bučovice a Slavkov u Brna

Hlavní pracovní poměr – 1,0 úvazku

Náplň práce:

  • odborná zdravotní péče poskytovaná v domácím prostředí pacientů na základě doporučení ošetřujícího lékaře

Nabízíme:

  • zajímavou a kreativní práci,
  • zázemí stabilní organizace,
  • možnost seberealizace a dalšího vzdělávání.
  • zaměstnanecké benefity

Požadujeme:

  • vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb. §5
  • osvědčení k výkonu zdravotního povolání bez odborného dohledu,
  • praxe ve zdravotnictví min. 3 roky podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič,
  • předpoklady pro práci s lidmi, dobré komunikační dovednosti,
  • schopnost samostatné práce,
  • pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, operativnost, profesionalitu,
  • potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
  • trestní bezúhonnost,
  • časovou flexibilitu (možnost poskytovat péči také v odpoledních hodinách či v sobotu a neděli podle potřeb pacientů).

Praxi jak u lůžka tak v práci se seniory vítáme.

Nástup možný IHNED.

Strukturovaný životopis případně motivační dopis zasílejte na email: personalista@hodonin.charita.cz, nebo na adresu:

Marie Salajková – personalistka, Wilsonova 7, 695 05 Hodonín, tel: 731 130 787

Informace a dotazy:

Barnetová Sylva, vrchní sestra Charitní ošetřovatelské služby Bučovice a Slavkov u Brna, tel.: 608 709 283, e-mail: chos.bucovice@hodonin.charita.cz