Vedoucí sociální pracovník Charitní pečovatelské služby Bučovice a Slavkov u Brna

Místo výkonu: Bučovice a Slavkov u Brna
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: Idnes
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Marie Salajková

Oblastní Charita Hodonín vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice:

Náplň práce:

  • Celkové vedení charitní pečovatelské služby po stránce organizační a metodické.

Požadujeme kvalifikační předpoklady pro výkon činnosti podle zákona č. 108/2006 Sb. Sociálního pracovníka – vedoucího:

  • VŠ/VOŠ v oborech: sociální práce, sociální pedagogika, sociální péče a příbuzných oborech

Osobnostní předpoklady

  • Orientaci v poskytování pečovatelské služby – výhodou je praxe v oboru
  • Trestní bezúhonnost
  • Samostatné rozhodování
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Odolnost vůči stresu
  • Schopnost vést tým
  • Sociální cítění, empatie
  • Respekt ke křesťanským hodnotám
  • Znalost práce na PC (Word, Excel)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

    • pracovní poměr na 1,0 úvazku
    • odpovídající finanční ohodnocení
    • možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání
    • pravidelnou supervizi
    • zaměstnanecké výhody (stravenky, 25 dní dovolené)
    • zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

Předpokládaný termín nástupu: Ihned

Písemné přihláška, motivační dopis - proč se hlásíte na toto místo, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení zasílejte do 20.1.2019

na e-mail: personalista@hodonin.charita.cz

Kontaktní osoba: Marie Salajková - personalistka Oblastní charity Hodonín, tel: 534 001 252, mobil: 731 130 787.