Ustelte si na ulici - Noc venku poprvé v Hodoníně

Ustelte si na ulici - Noc venku poprvé v Hodoníně

Oblastní charita Hodonín spolu se Sdružením azylových domů a uspořádá 20. listopadu zážitkovou akci Noc venku. Chcete-li na vlastní kůži poznat jak se spí venku a současně také podpořit lidi bez domova a služby, které jim pomáhají, přijďte v 18:30 hodin na Masarykovo náměstí v Hodoníně a dozvíte se, jak se žije lidem, kteří nemají nic než ulici a pár igelitek. Pomožte nám s organizací akce! Těšíme se na vaši podporu!

Ustelte si na ulici - Noc venku podruhé v Brně

Ustelte si na ulici - Noc venku podruhé v Brně

Nehostinnost ulice můžete záměrně okusit během Noci venku v centru Brna před kostelem sv. Jakuba a podpořit tak lidi bez domova. Kromě samotného přenocování na ulici lze navštívit doprovodný program, který se věnuje bezdomovectví. Zahrají kapely Utopenci ve vlasech nebo Tumpach Kvoč. Bude promítnut dokument Kde končí naděje, začíná peklo. Vstupné je dobrovolné. Těšíme se na vaši hřejivou podporu! >>>

Štědrý večer v centru pro lidi bez domova v Hodoníně

Štědrý večer v centru pro lidi bez domova v Hodoníně

Pracovníci a dobrovolníci Oblastní charity Hodonín připravili o Štědrém večeru v Centru pro lidi bez přístřeší 40 porcí smažených filet, které věnovala firma Antique Sudoměřice a 12 kg bramborového salátu. Po celý Štědrý den všichni příchozí dostávali horkou čočkovou polévku. Tu speciálně uvařil hotel Beatrice Prušánky a přidal jako dárek i ovoce a další pochutiny. Ke kávě a čaji se po dobu vánočních svátků podávalo sladké a slané pečivo, dárek pekařství Bachan Blatnice pod Sv. Antonínkem.