Tříkrálová sbírka 2018

POJĎTE S NÁMI KOLEDOVAT!

Abychom mohli tříkrálové požehnání předat do co nejvěřšího počtu domácností, HLEDÁME TŘÍKRÁLOVÉ KOLEDNÍKY!

Kontaktní/terénní sociální pracovník/ce Kontaktního adiktologického centra Vážka Hodonín

Místo výkonu: Hodonín
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: Ihned
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Marie Salajková

Oblastní Charita Hodonín vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice:
Kontaktní / terénní sociální pracovník/ce
 pro zařízení: Kontaktní adiktologické centrum Vážka, Pančava 56, Hodonín 695 01

Náplň práce:

Kontaktní a terénní práce s uživateli drog. Přímý kontakt s uživateli drog, poskytování sociálních služeb, včetně výměnného injekčního programu. Poradenství pro uživatele nelegálních drog, alkoholu a patologické hráče. Vedení dokumentace.

Požadujeme Kvalifikační předpoklady pro výkon činnosti podle zákona č. 108/2006 Sb.

Sociálního pracovníka:

  • VŠ/VOŠ v oborech: sociální práce, sociální pedagogika, sociální péče a příbuzných oborech

Pracovníka v sociálních službách:

  • v souladu se zákonem 108/2006 Sb.
  • ZV+ kvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách v min. rozsahu 150 hodin
  • SOU bez maturity + kvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách v min. rozsahu 150 hodin
  • SV + kvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách v min. rozsahu 150 hodin
  • Vzdělání opravňující k výkonu zdravotnického povolání v oboru ošetřovatel
  • splňuje kvalifikační předpoklad pro výkon pracovníka v sociálních službách
  • Orientaci v drogové problematice – výhodou je praxe v oboru
  • Komunikační předpoklady a samostatnost
  • Znalost práce na PC (Word, Excel)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

    • pracovní poměr na 1,0 úvazku
    • odpovídající finanční ohodnocení
    • možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání
    • pravidelnou supervizi
    • zaměstnanecké výhody (stravenky, 25 dní dovolené)´¨
    • zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

Předpokládaný termín nástupu: Ihned

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis (proč se hlásíte na toto pracovní místo) zasílejte na adresu:

Sebou přineste kopii Diplomu.

Marie Salajková - personalistka OCH Hodonín, Wilsonova 7, 695 01 Hodonín, tel: 534 001 252¨, mob.: 731 130 787, nebo emailem: personalista@hodonin.charita.cz